ГњCRETSД°Z MICROSOFT AZURE SANAL MAKД°NA (SERVER) KURULUMU – VDS/VPS – GГњNCEL #2021AГ§Д±klamalarД± LГјtfen okuyun GГјncelliyorum her zaman AГ§Д±klamalarД± …
#19.01.2021

Azure ücretsiz hesabını kullanmaya başlamak için herhangi bir ödeme yapmam gerekir mi?

HayД±r. Гњcretsiz olarak kullanmaya baЕџlayabilir ve ilk 30 gГјn boyunca kullanabileceДџiniz в‚є 1.440 tutarД±nda krediden de yararlanabilirsiniz.

в‚є 1.440 tutarД±ndaki Гјcretsiz kredimi kullandД±ДџД±mda veya 30 gГјnlГјk sГјrem bittiДџinde ne olur?

Kullandıkça öde fiyatlandırmasına yükseltme yapıp yapmayacağınıza ve harcama limitini kaldırıp kaldırmayacağınıza karar verebilmeniz için sizi e-posta aracılığıyla bilgilendiririz. Yükseltme yaparsanız ücretsiz ürünlere erişim elde edersiniz. Yükseltme yapmazsanız hesabınız ve ürünleriniz devre dışı kalır ve yükseltme yapana kadar kullanımı sürdüremezsiniz.

Ücretsiz hesaba kaydolmak için nelere ihtiyacım var?

Bir telefon numaranД±z, kredi kartД±nД±z ve GitHub hesabД±nД±z veya Microsoft hesabД± kullanД±cД± adД±nД±z (eski adД±yla Windows Live ID) olmasД± yeterlidir.

Azure nedir?
Microsoft Azure, kuruluşunuzun iş zorluklarını aşmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmış, sayısı her geçen gün artan bulut hizmetlerinden oluşur. En sevdiğiniz araçları ve çerçeveleri kullanarak çok büyük, küresel bir ağda uygulama oluşturma, yönetme ve dağıtma özgürlüğü sunar.

GeleceДџe hazД±r olun
Microsoft’un sürekli olarak sunduğu yenilikler hem geliştirme projelerinizi hem de geleceğe yönelik ürün vizyonunuzu destekler.

Kendi tercihlerinize göre derleyin
Açık kaynağa olan bağlılığımız ve tüm diller ve çerçeveler için sunduğumuz destek ile istediğiniz gibi derleyip istediğiniz yerde dağıtın.

Hibriti sorunsuzca iЕџletin
Şirket içinde, bulutta ve uçta. Nerede olduğunuz hiç fark etmez. Hibrit bulut için tasarlanmış hizmetlerle ortamlarınızı tümleştirin ve yönetin.

Bulutunuza gГјvenin
Kurumların, devlet kuruluşlarının ve startup’ların güvendiği proaktif uyumluluktan ve uzmanlardan oluşan bir ekiple desteklenen baştan sona güvenlik hizmetinden yararlanın.

Azure gГјvenli midir?

Evet, Azure platformunda gГјvenlik ve gizlilik yerleЕџik olarak sunulur. Microsoft, en Гјst dГјzeyde gГјven, ЕџeffaflД±k ve standartlara uygunluk sunarken bir bulut hizmeti saДџlayД±cД±sД± tarafД±ndan sunulan en kapsamlД± uyumluluk teklifi yelpazesiyle de yasal dГјzenlemelere uygunluДџa verdiДџi Г¶nemi vurgular.

BT için dış kaynak kullanıyorsam Azure bana nasıl yardımcı olabilir?

Azure, mevcut çözümlerinizi dağıtıp yönetmenize yardımcı olacak çözüm iş ortaklarının yanı sıra sizin için kullanıma hazır veya özel çözümler sunar. Ayrıca, deneyimli bir yönetilen hizmet iş ortağı bulabilir veya mevcut dış kaynak iş ortağınızın Azure iş ortağı olmasını sağlayabilirsiniz.

Azure’Д± baЕџka hangi mГјЕџteriler kullanД±yor?

Fortune 500 şirketlerinin yüzde doksanı, işlerini yürütmek için Microsoft Bulut’a güveniyor ve bununla harika işler yapıyor.

Yalnızca Windows uygulamaları ve hizmetlerine mi yöneliktir?

Hayır. Azure açık kaynak teknolojileri desteklediğinden, tercih ettiğiniz araçları ve teknolojileri kullanabilirsiniz. Kendi işletim sisteminizle ve kendi cihazınızda kendi veri kaynağınızı kullanarak hemen her uygulamayı çalıştırın. Azure, size seçim yapma olanağı sunar.

Azure ile para tasarrufu saДџlar mД±yД±m?

Peşin ödeme olmadan, yalnızca kullandığınız kadar ödersiniz. Azure, tüm bulut senaryolarınız için Azure Hibrit Avantajı gibi esnek satın alma ve fiyatlandırma seçeneklerinin yanı sıra bulut harcamalarınızı yönetmenize yardımcı olmaya yönelik geniş kapsamlı araçlar sunar.

Azure hizmetlerini deneyebilir miyim?

Tabii ki. Ücretsiz bir Azure hesabı oluşturarak Azure’ın nasıl çalıştığını öğrenin, ürünleri ve bulut hizmetlerini deneyin ve 10 dakika ya da daha kısa bir sürede ilk çözümünüzü nasıl dağıtabileceğinizi gösteren öğreticileri görüntüleyin.

Sektörümde Azure işe yarar mı?

Azure, tüm sektörlere yönelik çözümler sağlar. Sektörünüze özel olarak uyarlanmış, size özgü gereksinimleri karşılamanız ve yeniliği teşvik etmeniz konusunda size yardımcı olacak bulut hizmetlerine ve ürünlerine bir arada sahip olun.

DiДџer bulutlarla karЕџД±laЕџtД±rД±ldД±ДџД±nda Azure nasД±ldД±r?

Tek tutarlı hibrit bulut olan Azure, diğer tüm bulut sağlayıcılarından daha fazla bölgeye sahiptir, eşsiz bir geliştirici üretkenliği sunar ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) gereksinimlerini karşılama dahil olmak üzere daha kapsamlı uyumluluk sağlar.

microsoft,azure,microsoft azure free,sanal server,vds,vps,bedava sunucu,sanal sunucu,sanal makina,sanal,makina,server,bedava,cloud,google,gaming,oluşturma,kurma,kurulumu,kayıt olma,free,port açma,nasıl kurulur,vpn,acount,ücretsiz,anlatım,ücretsiz microsoft azure sanal makina kurulumu,faturalandırma,kredi kullanma,kredi bitince ne olur,ne kadar fiyatı,yapma,güncel,yeni anlatım,ne yapılır,nasıl yapılır,sunucu,bilgisayar,laptop,cihaz,alet,yapımı,resimli anlatım,basit

Leave a Reply

Your email address will not be published.