top channel shqiperi | VPS and VPN

Wake Up/ Parashikimi i motit/ Java nis me diell dhe rritje temperaturash

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake … Read More

Java arabe e modës meshkuj, nis për herë të parë në formë virtuale

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të … Read More

Top News – Përkeqësohet moti/ Java e fundit erëra të forta detare

Moti drejt përkeqësimit në Adriatik. Në ditët e para të javës së fundit të këtij viti parashikohen erëra të forta detare me drejtim nga jugperëndimi që do të vështirësojnë lëvizjet … Read More

Top News – Covid 19 në Shqipëri/ VOA: Java më e keqe e pandemisë

Zëri i Amerikës duke iu referuar të dhënave zyrtare tëpublikuara nga Ministria e Shendetësisë në Shqipëri, nënvizon se java që lamë pas është me e keqja e pandemisë që kur … Read More

Java më tragjike e Greqisë me thuajse 800 të vdekur nga koronavirusi

Greqia ka përjetuar një prej javëve më dramatike sa i takon bilancit tragjik të vdekjeve nga covid-19. Me 98 viktimat e ditës së diel vetëm këtë javë kanë humbur jetën … Read More

Top News – Java e modës në Paris/ Dior, ‘një përqafim’ komforti

Diori ka mbështjellë modelet e tij me tunika të gjata të martën për ti mbrojtur nga një botë e pasigurt, në të parin spektakël të madh të modës të vënë … Read More