JAK VYTVOŘIT NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ MINECRAFT SERVER! | Hestreng ◕§◕

47◼◼◼ HESTRENG ◼◼◼
👉 Myslím si, že hodně lidí si někdy řeklo, že si založí Minecraft server a stane se VELKÝM MAJITELEM MINECRAFT SERVERU! Bohužel jste pak zjistili, že to není tak jednoduché a server skončil. V dnešním videu vám řeknu moje poznatky, podle kterých si myslím, že se dá vytvořit opravdu dobrý server.
👉 Každopádně bych vás ještě chtěl pozvat na PRIVÁTNÍ SURVIVAL SERVER, který je součástí projektu CZ|SK Gaming.
Všechny podrobné informace najdete na WEBU: https://czskgaming.eu/survival/ + přikládám odkaz na FORMULÁŘ: https://bit.ly/czskgaming_survival
◼◼◼ HOSTI ◼◼◼
👉 Nikdo
◼◼◼ 2. KANÁL ◼◼◼
👉 Můj 2. YouTube kanál: https://bit.ly/3c9Xkc6
◼◼◼ KONTAKT ◼◼◼
👉 Instagram – https://www.instagram.com/hstrng/ (@HSTRNG)
👉 Facebook – www.facebook.com/hestreng (moc nepoužívám)
👉 Email: [email protected]
(Zda máte zájem o nějakou spolupráci, řešte ji prosím výhradně přes Email)
◼◼◼ INFO VIDEA ◼◼◼
👉 Song(y): Moje vlastní od: https://www.instagram.com/mirrorless_studios_/
👉 Server – mc.HYPIXEL.NET, MŮJ SERVER
👉 TeamSpeak3 – ts3.czskgaming.eu
◼◼◼ GRAFIKA ◼◼◼
👉 Destroyeed – @destroyeed.ig 🔥
◼◼◼ ZÁVĚR ◼◼◼
🔥 Odebírej, Lajkuj, Sdílej, Poslouchej písničky a Hraj MC 🔥
👉 Zda jsi se dostal až sem, napiš – #MCServer (haha)👈

Hezký zbytek dne, Váš Hest. 😊
(2020)

Share.

About Author

47 Comments

 1. Ahoj,
  Pozrel som si celé video a mal by som k nemu pár výhrad 😀
  Myslím si že to čo si povedal o technickej stránke serveru je pravda, ešte by som tam doplnil možno aj to, že server by mal nejak vyzerať (myslím tým stavebne (lobby atd…)).
  Druhá vec AT, chápem prečo si túto vec vo videu rozobrať nechcel, všetci vieme čo AT je, ale je dôležité povedať že je veľmi veľkou súčasťou serveru a aj keď sa to nezdá, tak veľmi vplýva na to či nejaký hráč čo by sa pripojil na sever (aj po prípadnej reklame alebo nie) zostane, AT výrazným spôsobom modifikuje aj komunitu.
  Posledná vec je tá reklama v ktorej máš pravdu ale nie tak úplne. Vo videu je to prezentované tak, že server nemá šancu sa uchytiť bez reklamy a potrebuje zaplatiť nejakého toho youtubera napríklad alebo nejakým iným spôsobom tú reklamu zabezpečiť. S týmto by som si dovolil nesúhlasiť, je určite pravda že server má oveľa väčšiu šancu uchytiť sa na trhu, keď ho podporuje nejaký youtuber ktorý má pri najlepšom ešte aj nejakú dobrú vybudovanú komunitu ktorá sa kvôli nemu na ten server aj pripojí (moon). Ale myslím si že server sa zaobíde aj bez toho, je pravda že to chce viac práce, vytrvalosti a konec koncov aj šťastia ale ide to.
  Každopádne vec ktorú by som ja odporučil je určite to, že sa netreba báť investovať do serveru peniaze ktoré dáva späť, určite sa to časom vráti.
  Video je pekné spracované ako vždy, gratulujem k úspechu a prajem veľa úspechov v budúcnosti 😀

 2. Ahoj hestrenga moc mě tvoje videa baví výdržim se na ně dívat skoro až do večera.divám se skoro na všechny tvoje videa které máš v kanálu

 3. 6:43 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 Ach jooo!!!! Ja se tam tak tesil 😭😭😭😭😭😭😭

 4. Cau, potrebuji se zeptat jsem zacatecni streamer a chtel streamovat svuj vlastni server ale nechci ho pres aternos takze myslis ze je pro me vyhodne si koupit server?

 5. Zajímalo by mně, proč dobře vypadající/nastavený Aternos servery neplatí za reklamu. Pokud za server neplatíš nic tak potom máš ty peníze na reklamu. Tak proč za ní ty majitelé neplatí?

Leave A Reply