BARIŞ CAN'LA IMPOSTOR OLDUM! HERKESİ TEKER TEKER AVLADIK! EKİPLE AMONG US | Garen For WinBARIŞ CAN’LA IMPOSTOR OLDUM! HERKESİ TEKER TEKER AVLADIK! EKİPLE AMONG US | Garen For Win

►Discord sunucum: https://discord.gg/garenforwin
►Instagram: https://www.instagram.com/garenforwin/
►Nonolive Canlı Yayın: https://www.nonolive.com/garenforwin
►Video’yu beğenmeyi ve kanalıma abone olmayı unutmayın.
►Bağış linki: https://www.joyalisveris.com/destekle/garenforwinMerhaba arkadaşlar ben Emir. Kanalımda aktif olarak League of Legends videoları paylaşmaktayım. Garen’i en yüksek seviyede oynadığımı düşünüyorum birçok kişi beni Garen’den başka bir şey oynamayan biri olarak tanımlıyor.Sezon 9’u TR’de şampiyonluk aşamasında west’te ise ustalık aşamasında bitirdim sezon 7’de ise Elmas 3 seviyesine kadar sadece Adc oynayarak çıkmıştım aşırı iyi bir oyuncu olduğumu söylemiyorum Fakat diğer şampiyonları da belirli bir yetenek düzeyinde oynayabiliyorum.Favori koridorum üst koridor en çok oynadığım şampiyonlar ise; Garen,Gnar,Cho’gath,Urgot,İrelia,Yasuo,Zed olarak sıralayabilirim.Bunların dışında kanalımda Öğretici,eğlendirici,troll ve komik içerikli paylaşımlarda bulunduğum lol videoları bulabilirsiniz.

Reklam ve iş birliği(business)►[email protected]

38 thoughts on “BARIŞ CAN'LA IMPOSTOR OLDUM! HERKESİ TEKER TEKER AVLADIK! EKİPLE AMONG US | Garen For Win

  1. 276 merhaba da bir başka oluyor ama o zaman da sevdikleri için de çok önemli olduğunu bilseydiniz bir de ben seni hiç sevmedim ben de bu konuda da dünya da bir başka oluyor ama o zaman da sevdikleri için de çok önemli olduğunu bilseydiniz bir de ben seni hiç sevmedim ben de bu konuda da dünya da bir başka oluyor ama o zaman da sevdikleri için de çok önemli olduğunu bilseydiniz bir de ben seni hiç sevmedim ben de bu konuda da dünya da bir başka oluyor ama o zaman da sevdikleri için de çok önemli olduğunu bilseydiniz bir de ben seni hiç sevmedim ben de bu konuda da dünya da bir başka oluyor ama o zaman da sevdikleri için de çok önemli olduğunu öğrendim ki bu kadar çok şey var mı acaba diye düşünüyorum ama bu sefer de ben de seni çok seviyorum ya da dünya nın yörümgesine oturulan teleskobun isim var benim yok ama ben hala seni bekliyorum nasılsın nasılsın nasılsın nasılsın nasılsın nasılsın nasılsın nasılsın nasılsın merhaba ve şeytan o kadar çok şey mi istiyorum ama olmuyor işte git gide ( salladım djkdfshdfdlsddfj))))))))) (:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *